Ana Sayfa Instagram  

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Nedir?

            Kurumsal beslenme ve diyet hizmetimiz, artan bilinçlilik ile birlikte hem verimliliği artırmak hem de sağlık ve yaşam kalitesini artırmak için günümüzde sıklıkla talep edilen hizmetimizdir. Görüşmeler sırasında hedefimiz verimliliği ve iş performansını artırmak, sağlık harcamalarını düşürmek, bireylerin motivasyonları ve iş yerine olan bağlılığı artırmaktır. İhtiyacın detaylarına göre yöneticiler ve personel ile belirli bir süreç içerisinde kullandığımız cihazlar ile şirketinizde yapacağımız birebir görüşmeleri ve toplu verilen eğitim seminerlerini kapsar.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı sürecinde görüşmeler nasıl gerçekleştirilir?

            Görüşmeler talep edilen hizmetin detayları doğrultusunda belirlenir. Hizmet talep edilen yönetici ve personel sayısına göre uygun gün ve saatlerde taşınabilir tıbbi ölçüm cihazları ile şirketinizde hizmet verebildiğimiz gibi ofisimizde esnek çalışma saatleri doğrultusunda da birebir hizmet vermekteyiz. Düzenli aralıklar ile belirlenen konularda sağlıklı beslenme seminerlerini şirketinizde vermekteyiz.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı sürecinde ölçüm ve değerlendirmeler nasıl yapılmaktadır?

            Profesyonel vücut analiziniz ve kan tahlilleriniz üzerinden değerlendirmelerimizi yapmaktayız. Kullandığımız profesyonel cihazlar bölgesel olarak vücudunuzdaki yağ, kas, sıvı oranlarını 0,1 kilograma duyarlı olarak hesaplar; bel/boy, bel/kalça, bel çevresi vb. gibi değerleri hesaplar ve ödem analizi alır. Yaşınız, boyunuz, cinsiyetiniz, sağlık durumunuza göre sizinle ortak bir hedef belirleriz. Belirlediğimiz zaman zarfında gerek gördüğümüz durumlarda kan tahlillerinizi ister ve değerlendirmesini yaparız. Diyete başlamanız için kan tahlili zorunlu değildir.

 

* Diyet programınız süresince whatsapp üzerinden online destek sağlamaya, sorularınızı yanıtlamaya devam etmekteyiz.

 

Başkent Diyet ve Yaşam