Ana Sayfa Instagram  

Online Diyet ve Beslenme Danışmanlığı

Online Beslenme Danışmanlığı Nedir?

Bu programda, öncelikle sağlık durumunuz, vücut ağırlığınız ve yaşam koşullarınız değerlendirilir. Size yönelik en doğru beslenme biçimini saptamayı, sağlığınızı ve mevcut beslenme alışkanlıklarınızı iyileştirmeyi, sağlıklı vücut ağırlığınıza ulaşmanızı amaçlayan diyet ve beslenme danışmanlığı sistemidir.  Vakit kaybetmeden, konfor alanınızda gerçekleşen diyet görüşmeleri sayesinde mesafeler olmadan ihtiyaç duyduğunuz her koşulda hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Online Beslenme Danışmanlığı sürecinde görüşmeler nasıl gerçekleştirilir?

 Görüşmelerde öncelikle detaylı bir anamnez (günlük yaşantınız, beslenme rutininiz, yeme alışkanlıklarınız, genel sağlık durumunuz vs.) alınır. Daha sonrasında yaşantınıza ve ortak belirlediğimiz sağlık hedeflerinize uygun bir beslenme programı oluşturulur. İlk görüşmelerimiz yaklaşık 50-60 dakika sürmektedir. Sonraki görüşmelerde ise diyetin uygulanışı, alınan sonuç ve hedeflenen sonuç değerlendirmesi yapılarak diyet programında gerekli değişiklikler yapılır, sürece düzenli görüşmeler ile devam edilir. Bu görüşmeler ise 20-30 dakika sürmektedir. Sizlere süreciniz boyunca whatsapp üzerinden destek sağlamaya devam etmekteyiz.

Online Beslenme Danışmanlığı sürecinde ölçüm ve değerlendirmeler nasıl yapılmaktadır?

Randevunuzun planlandığı günlerde diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde mezura ve tartı ile aldığınız ölçümler değerlendirilerek ilerlenir.

Online Diyet Programı İçeriği

  • Sağlıklı beslenme ile ilgili temel bilgilendirmeler
  • 7-10 günde bir sizin dilediğiniz şekilde uygulamalar üzerinden görüntülü veya telefon ile sesli gerçekleştirilen görüşmeler
  • Her görüşmede tamamen size özel hazırlanmış beslenme programı
  • Hafta içi ve Cumartesi 09:00-19:00 saatleri arası ihtiyaç duyduğunuz her an diyetisyeninize ulaşma imkânı

2 farklı Online Diyet Programımız mevcuttur.

1 aylık süre içerisinde toplam 4 görüşme ve

3 aylık süre içerisinde toplam 12 görüşme

İstediğiniz programı seçebilir ve program bitiminde yenileme yapabilirsiniz

Diyet parmak izi gibidir. Siz de işinin ehli uzmanlar tarafından hazırlanan size yönelik en doğru beslenme biçimini öğrenmek ve uygulamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

*Diyet programınız süresince whatsapp üzerinden online destek sağlamaya, sorularınızı yanıtlamaya devam etmekteyiz.

**Anlaşmalı olduğumuz kurumları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.