Ana Sayfa Instagram  

Online Beslenme Danışmanlığı

Online Beslenme Danışmanlığı Nedir?

        Sizin tercihinize bağlı olarak telefon ile sesli veya uygulamalar üzerinden görüntülü görüşmeler ile her yerde ve her an diyetisyen desteği almanızı sağlayan bir sistemdir. Böylece diyet süreciniz tatil, iş yoğunluğu, uzaklık vs. gibi nedenlerden etkilenmez.

Online Beslenme Danışmanlığı sürecinde görüşmeler nasıl gerçekleştirilir?

       Görüşmelerde öncelikle detaylı bir anamnez (günlük yaşantınız, beslenme rutininiz, yeme alışkanlıklarınız, genel sağlık durumunuz vs.) alınır. Daha sonrasında yaşantınıza ve ortak belirlediğimiz sağlık hedeflerinize uygun bir beslenme programı oluşturulur. İlk görüşmelerimiz yaklaşık 1 saat sürmektedir. Sonraki görüşmeler için ortak bir gün ve saat belirleyerek diyetin uygulanışı, alınan sonuç ve hedeflenen sonuç değerlendirmesi yapılarak diyet programında gerekli değişiklikler yapılır, sürece devam edilir. Bu görüşmeler ise yaklaşık yarım saat sürmektedir. Sizlere süreciniz boyunca whatsapp üzerinden destek sağlamaya devam etmekteyiz.

Online Beslenme Danışmanlığı sürecinde ölçüm ve değerlendirmeler nasıl yapılmaktadır?

         Randevunuzun planlandığı günlerde diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde mezura ve tartı ile aldığınız ölçümler değerlendirilerek ilerlenir.

 

*Diyet programınız süresince whatsapp üzerinden online destek sağlamaya, sorularınızı yanıtlamaya devam etmekteyiz.

**Anlaşmalı olduğumuz kurumları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

 

Başkent Diyet ve Yaşam